Kvalitní reklamaPíšeme kvalitní články, které jsou vidět

Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

1 Zírám. Takový sexshop tu ještě nebyl. Jako bonus – v češtině!

Toužil jsem po erotickém okořenění sexu se svojí ženou. Fakticky jsem ale pátral po nějakém oživení pro oba. Abychom vzájemné sexuální hrátky dostali do jiných dimenzí. Samozřejmě se máme pořád moc rádi, ale v posteli to bylo v poslední době tak nějak podobné. Ani jednomu z nás už sex nevyhovoval tak, jak by u sexu mohlo být. Jenže takové brouzdání po různých sexshopech s radami a sexuálními pomůckami je fakt vleklé, navíc jsem netušil, co konkrétně chci. Nakonec mě udivilo, že jsem objevil web, kde je obrovská databáze článků zaměřená čistě na erotické pomůcky a jejich využití v praxi. Sexshop má v sekci Inspirujte se velké množství testů erotických hraček, prádla a všeho možného neokoukaného zboží, jež se dají použít pro okořenění sexu.

Lidi tam popisují, co s erotickými hračkami pro lepší milování provádějí, jak se maximálně můžou využít erotické pomůcky, vibrátor či erotické prádlo. Na webu najdete, co je na kterém vibrátoru dobrého, špatného, co si ohlídat, a tak dále. Jak říkám, výtečný zdroj informací na téma lepšího milování. Začetl jsem se to toho hned na několik dnů. Díky večernímu čerpání informací z tohohle sexshopu se sex s manželkou neskutečně obohatil. Nejvíc mě příjemně zaskočila sekce Pořádná masturbace, kde jsou – kupodivu – nápady na sex bez partnerky.

K tomu mě ohromilo, že tam maj tak milou prodavačku. Slečna se někdy vyjadřuje expresivně, ale alespoň nějaké návody jsou vtipné. Dejme tomu i taky jak zvětšit penis. K tomu se musí snažit, aby jí obchod vynášel, přitom vám k tomu dá cenné zkušenosti! Rozmanité vibrátory, zajímavé anální kolíky, populární kovové erotické pomůcky, rozmanité sady pout, kroužky a návleky v sadách – tomu všemu rozumí, a to asi těší hlavně jejího přítele. V jednom článku dokonce píše, jak si užila trojku s umělou vagínou Fleshlight . Upřímně – takovou ženskou bych doma chtěl mít.

Takže to jsou mé informace o nejlepším webu o sexu, jaký jsem otestoval.

1 komentář »

  1. registracePR napsal:

    Agentura Fox nabízí pánský nebo dámský striptýz Brno a okolí. Brno je městem, kde je po tomto typu zábavy velká poptávka, tudíž je zde i náramná nabídka samotných striptérek, které opravdu stojí za povšimnutí. Neváhejte kontaktovat striptyz.org a domluvte si podrobnosti vystoupení.

RSS (komentáře k příspěvku)

Napsat komentář

ZDROJ.cz - katalog odkazů TOPlist

NAVRCHOLU.cz
www-a-reklama pocitace neuvedeno

 

Tento reklamní blog podporuje Kvalitní reklama, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.